Ukraść ślepy

Niewidomy w pokerze

Centralne fazy turnieju klubowego mogą być kręconym i nudnym doświadczeniem nawet w najbardziej doświadczonym pro. Długa podróż do pieniędzy, zjednoczona z różnymi potencjałami w błąd planami działania może się zmierzyć po drodze, utrudniają zapewnienie nieomylnej strategii, aby pomóc. Mówi się, że funkcja gry środkowej turnieju, która jest niezwykle ważna, przyjmuje przed upadkiem garnków.

Jeśli jesteś wadliwą kartą na bardzo wysokim poziomie, możesz mieć tylko wiele obwodów, a także tego, z czego zacząłeś, lub możesz zakłócać, że masz szczęście, aby podwoić lub potroić się w początkowej fazie. Możesz wynosić minuty lub godziny, począwszy od wytwarzania pieniędzy, zgodnie z liczbą debiutantów, a średni stos zintegrowanego obwodu może wynosić 20, 30 lub nawet 40BB, w oparciu o strukturę.

Jednak niezależnie od sytuacji ważne jest, aby pamiętać kasyno online pl Że gdy ślepy zaczyna reprezentować szanowany odsetek baterii, chcesz ukraść jak najwięcej. Podnoszenie ślepy suma fair równoważy również twoją grę i dostaje duże ręce wypłacone z grubych. Stracisz niektóre ze wzrastania za pomocą spekulatywnych rąk, gdy ludzie przechodzą na szczycie ciebie lub połączenia, ale wygrasz trochę czysty i wstać, przekonasz ludzi, aby odegrali cię w tych okresach, w których wydajesz się mieć duże ręce.

Rozważ, że nadal ważne jest wybranie punktów. Kontynuuj grę silnie z pozycji początkowej – atakuje na duże parowania i AK – ale z pozycji opóźnionej zacznij atakować ślepy z różnymi odtwarzającymi rękami. Na obecnym etapie turnieju, jeśli zamierzasz grać rękę, powinieneś wejść do garnku ze wzrostem każdego czasu.

Z cięcia lub porwania, na przykład, zamierzam otworzyć się z moimi rękami, takimi jak 9TS, całą przystosowaną siekierą, wszystkie pary, dwie karty obrazów, a nawet najbardziej rozluźnione ręce niż ten z klucza. Jeśli jestem w pozycji opóźnionej iw powlekaniu wzrostu, są jednym lub drugim, aby przejść płynnie i nazwaną rękę z naprawdę dobrą ręką lub ponownym zamordowaniem, dostaję blef, by wziąć przed upadkiem puli.

Jeśli ktoś upadek wzrasta, to ponad 10% mojego stosu i mam rękę, chcę grać, rozważę przeniesienie wszystkiego na szczyt. Wszystkie najmłodsze znalazły się zobowiązać się do dłoni i planowania – Naming Me Nie daje mi pomysł, gdzie są. Jeśli gładka nazwa, mój przeciwnik prawdopodobnie postawi się na pierwszym miejscu po upadku i bez górnej parzenia lub sparowania, będę zmuszony do popularnej dłoni lub, prawdopodobnie poruszam all inclusive z najgorszym dłoń.

Na przykład, mówimy, że ktoś otwiera się w położeniu środkowo-późnym dla 300 i jesteś na kluczu z T-T i 2000 w układach zintegrowanych. W tej sytuacji zakładam, że hodowca otwiera się ze wszystkimi dwoma kartami obrazu, dowolnymi sprzęgiem lub odpowiednimi osiami, więc ręka jak T-T jest zdecydowanie wystarczająco silna, by grać przeciwko ich zasięgu.

Myślę, że najlepszą grą jest poruszanie się all inclusive. To wywiera pewną presję na przeciwnika, jeśli nie mają bardzo dobrej ręki i prawdopodobnie będą się zgiąć. Pomoc tego ruchu uniknąć również trudności, z którymi mógłbyś się zmierzyć, jeśli denominowany przez gładkość, gdy tylko wzrośnie i wyżej kartki przychodzą na jesień. Jeśli jesteś T-T, a jesień przychodzi Jack lub King Up, naprawdę nie masz pojęcia, co twój przeciwnik ma, jeśli prowadzą, że oznacza, że ​​prawdopodobnie będziesz musiał się zgiąć.

Sugerowałbym przeprowadzkę all inclusive z 8-8 lub 9-9 w tej sytuacji w równym stopniu, ponieważ otrzymasz więcej przedpadku działania i ustawia wartość z wibracji monet. Jeśli ktoś podnosi przed upadkiem a-q i wybrać po prostu nazwę z sprzęgiem pół kieszeni, prawdopodobnie przegapią jesienią i sprawdzą. Jeśli jednak pójdziesz wszystkie rozumiane ponad szczytem i nazwą, masz dobrą szansę na przyjęcie całego stosu i zainstalowania na resztę turnieju.

Przenoszenie all inclusive z rękami jak AK, AQ, 9-9 i TT w tych sytuacjach, dajesz więcej możliwości wygrania garnków lub przekonując przeciwników do ustanowienia marginalnych rąk lub wykonywanie połączeń w celu umieszczenia ich sytuacji monety. Zmieszając swoją małą grę i dokonując tych ruchów z potworami na chwilę na chwilę, możesz również przekonać przeciwników, aby wykonać kilka połączeń, w których są ogromnymi psami.

Pamiętaj, że pierwszy cel Bat Turnieju jest przekształcenie pieniędzy. Agresywnie atakując żaluzje i postępy, gdy myślisz, że będziesz ulubionym w dłoni, możesz zbudować stos, który pomoże przewozić go przez ostrych obszarów, które możesz zmierzyć w centralnych etapach i umieścić je do gry na zwycięstwo raz na bańce wybuchy.